ACTH

Bilinmeyene karşı kendini savunamazsın.
ACTH


ADVANCED CYBER THREAT HUNTING


SİBER GÜVENLİKTE YENİ ÇAĞ


Bu hizmet, sadece yazılım ve donanımlara güvenmek yerine, tehdit avı, özel ağlardan gelen tehditleri tanımlamak ve ortadan kaldırmak için yeni, proaktif taktik, teknik ve prosedürler içermektedir. Uluslararası sertifikalara sahip analistlerimiz tarafından işletmenizde hali hazırda bulunan tehditler proaktif yöntemler ile tespit edilir, önleyici tedbirler için .. Devamını Oku

Yapılan araştırmalarda;

Kuruluşlar için en büyük siber güvenlik risklerinin %56’sını kurum çalışanları, %55’ini ayrıcalıklı kullanıcılar ve yöneticiler, %42’sini geçici çalışanlar oluşturmaktadır.

Başarılı bir içerden saldırı sonucunda kuruluşlarda oluşan itibar kaybının yanında yaklaşık 100.000$ - 500.000$ arasında bir maddi kayıp yaşanmaktadır.

Kuruluşların , %74’ü iç tehditlere karşı savunmasız olduklarını düşünmektedir.

ACTH

Bu hizmet, sadece yazılım ve donanımlara güvenmek yerine, tehdit avı, özel ağlardan gelen tehditleri tanımlamak ve ortadan kaldırmak için yeni, proaktif taktik, teknik ve prosedürler içermektedir.

Uluslararası sertifikalara sahip analistlerimiz tarafından işletmenizde hali hazırda bulunan tehditler proaktif yöntemler ile tespit edilir, önleyici tedbirler için profesyonel bilgilendirme yapılır ve detaylı çözüm önerileri sunulur. Analistlerimiz, tehdit içerikli faaliyetlerin tespiti, çözümlenmesi ve engellenmesi için ağlarınızda gerçek zamanlı denetimler gerçekleştirir.

Her saldırının arkasında en ileri teknolojilerde az bilinen zafiyetleri bilen ve zafiyetleri amaçları doğrultusunda istismar edebilen bir insan faktörünün olduğunun farkındayız. Bu tehdide karşı koymanın tek yolu düşman gibi düşünmeyi başarabilen profesyonellerce sistemlerin denetlenmesi, yorumlanması ve korunmasıdır.