DFIR

Bakmak görmek değildir.
DFIR


DIGITAL FORENSICS AND INCIDENT RESPONSE


GÜVENLİK VE İŞ SÜREKLİLİĞİ İÇİN HIZLI VE DOĞRU AKSİYONLAR


İhlaller doğaldır, beklenilmeyen gerçekleşir. Doğru iş ortağı sistemlerinize verilen hasarı ve itibar kaybınızı minimize edecektir. En kötüsünden şüphelendiğinizde DFIR ekiplerimiz 7x24x365 boyutunda hizmet vermeye hazır beklemektedir. Müşterilerimizin güvenliğini ve itibarını kendi güvenlik ve itibarımız olarak kabul ediyor, DFIR etki alanımızda hızlı, doğru ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Devamını Oku

Yapılan araştırmalarda;

Malwarebytes, 2018 yılında geleneksel Anti-virüs yazılımlarının tespit edemediği yaklaşık 4 MİLYON kötü amaçlı yazılımı raporlamıştır.

Günümüz kötü amaçlı yazılımlarının %30'u yeni ve sıfır-gün kötü amaçlı yazılımları olup imza tabanlı Anti-virüs yazılımları tarafından tespit edilememektedir.

En yaygın tespit edilemeyen bot yazılımları: %61 IRCBOT %26 KELIHOS şeklindedir.

DFIR

İhlaller doğaldır, beklenilmeyen gerçekleşir. Doğru iş ortağı sistemlerinize verilen hasarı ve itibar kaybınızı minimize edecektir. En kötüsünden şüphelendiğinizde DFIR ekiplerimiz 7x24x365 boyutunda hizmet vermeye hazır beklemektedir. Müşterilerimizin güvenliğini ve itibarını kendi güvenlik ve itibarımız olarak kabul ediyor, DFIR etki alanımızda hızlı, doğru ve güvenilir çözümler sunuyoruz.

DFIR ekiplerimiz askeri, istihbarat ve yasa uygulama alanlarında uzman kişilerdir. Soruşturmaların hassas doğasını anlıyor ve hızlı, kapsamlı ve gizli bir çözüme odaklanıyoruz.

 

Hizmetler

Kaynak Kod Analizi
Zararlı Yazılım Analizi
Adli Bilişim Vaka Analizi