MSS / MDR

Bakmak görmek değildir.
MSS / MDR


MANAGED SECURITY SERVICES
MANAGED DETECTION & RESPONSE


SÜREKLİ İZLEME, YAPAY ZEKA DESTEKLİ TEHDİT ÖNCELİKLENDİRME VE UZMAN YÖNETİMİNDE MÜDAHALE


Managed Security Services (MSS) paketimiz, siber güvenlik sistemleri ve cihazlarının 24x7x365 izleme ve yönetimini sağlar. MSS, ağdaki acil durumlara yanıt vermenin yanında siber güvenlik yönetimi, yama yönetimi, varlık envanter yönetimi, korelasyon ve taksonomi yönetimini de yapmaktadır. MSS’imizi diğer yönetilebilir siber güvenlik servis sağlayıcılarından ayıran en önemli özellik... Devamını Oku

Yapılan araştırmalarda;

Artan siber saldırılara karşı kurumların Yönetilen Güvenlik Hizmetlerine yoğun talepte bulunduğu raporlanmıştır.

Kurumlar tarafından yönetilen güvenlik hizmetlerine (Firewall, DLP, IDS/IPS, SIEM, NAC, vb.) 2018 yılında 24,05 Milyar $ yatırım yapılmıştır.

Küresel pazarda bu rakamın 2023 yılına kadar %14,7’lik bir artış göstererek 47,65 Milyar $’a ulaşacağı tahmin edilmektedir.

MSS / MDR

Managed Security Services (MSS) paketimiz, siber güvenlik sistemleri ve cihazlarının 24x7x365 izleme ve yönetimini sağlar. MSS, ağdaki acil durumlara yanıt vermenin yanında siber güvenlik yönetimi, yama yönetimi, varlık envanter yönetimi, korelasyon ve taksonomi yönetimini de yapmaktadır. MSS’imizi diğer yönetilebilir siber güvenlik servis sağlayıcılarından ayıran en önemli özellik sektör ve iş bazlı risk analizi yaparak üretici ve entegratör bağımsız çözümleri en doğru konfigüasyonla size sunuyor olmamız. Ürün bağımlılığı kurumlarda gerçekleşitirilen siber güvenlik çalışmalarındaki en büyük zafiyeti oluşturmaktadır.

 

Hizmetler

DLP Yönetimi
NAC Yönetimi
Firewall Yönetimi
IDS/IPS Yönetimi
Mobil Cihaz Yönetimi
Kullanıcı Davranış Analizi
Uç Nokta Güvenliği
Yönetilen SIEM
Sürekli Zafiyet Analizi

 

MSS hizmetlerine ek olarak, MDR hizmetimiz Özel Tehdit İstihbaratı ve Uzaktan Müdahale yetenekleri içerir.