Özgün Ürünler

Background Image

Awsaty ITMS

Rootcon yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş bir yazılım olan Awsaty ITMS; kurumsal kalite ve bilgi güvenliği, ISO 27001, ISO 9001, ISO 14001 standardında ihtiyaçlarınıza cevap veren, bakım ve denetleme görevlerinizi yerinizden yönetmenizi ve kontrol etmenizi sağlamaktadır. Geliştirilmiş zafiyet analizi ve asset discovery yapısı ile varlık envanteri ve sistem içerisindeki zafiyetlerin tespit süreçlerini en kolay ve yönetilebilir hali ile sizlere sunmaktadır.

Awsaty Hotspot

Kamuya açık kablosuz ağ hizmetlerinizi misafirlerinize sunduğunuz otel, kafe, eğitim kurumları ve misafir ağları gibi ortamlarda internet erişimlerini güvenli bir şekilde sağlamak için kullanılan ve Rootcon yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş olan bir Hotspot çözümüdür. Filtreleme ve güvenlik duvarı özellikleri sayesinde misafirlerinizin iç ağa erişimini engelleyebilirsiniz. Tarayıcı ve işletim sistemi bağımsız yapısı sayesinde her platform ve taşınabilir cihazda karşılama ekranı oluşturabilir ve bu cihazlardan kolaylıkla oturum açabilirsiniz.

Awsaty Datawipe

KVKK ve GDPR süreçleri içerisinde bulunmasının yanı sıra şirketiniz için önem arz eden verilerinizin dosyalarınızın ve sürücülerinizin güvenli bir şekilde silinmesini hedefleyen ve bu amaç ile sizlere dünya literatüründe kabul görmüş veri temizleme algoritmalarını sunan yazılımımız sayesinde verilerinizin kötü amaçlar ile kullanımına dur demek için kullanılan ve Rootcon yazılım ekibi tarafından geliştirilmiş olan yazılım çözümüdür.